Mezunum Satıyorum Kıbrıs’da Ücretsiz İlan Vermek

Mezunum satıyorum yıllardır Kıbrıs’lıların ücretsiz ilan verdiği bir facebook sayfasıdır. Bu yazımızda mezunum satıyorum KKTC ile ilgili geniş bilgilere yer vereceğiz.

Mezunum Satıyorum Araba İlanları

Mezunum Satıyorum sayfasında neler bulabilir ve ya neler satabilirsiniz aşağıda listeledik.

Mezunum satıyorum motor ilanları, telefon-bilgisayar gibi aklınıza gelebilecek ikinci el ve sıfıra dair he rşeyi bulabilirsiniz.

2.el araba alım satım ilanları için satacağınız aracı belirli bir şekilde resimleyerek ve detaylı bilgilerini yazarak satışınızı hızlandırabilirsiniz.

Emlak ve Diğer Kategori İlanları

Tabi ki de sadece araba ilanları verilmiyor. Birçok kategoride birçok alt kategoride ilan verebilmektesiniz.  En aktif kategoriler arasında ise Emlak ve Vasıta yer alıyor.

Bunların haricinde, kıbrıs iş ilanları, daire fiyatları, hizmetçi ve temizlikçi ilanları gibi onlarca kategori mevcut. Eleman arayan şirketler ve iş arayanlar için de vazgeçilmez bir platform haline geliyor.

Mezunum Satıyorum Nedir ?

Mezunum satıyorum bir facebook sayfasıdır. Bu sayfa üzerinden bir çok ürünün alım satımı gerçekleştirilebilmektedir.  Mezunum satıyorum facebook sayfasını ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *